Súťaž prebieha od 1. 10. do 31. 12. 2021. na území Slovenskej republiky.

Ako súťažiť

NAKÚP AKÉKOĽVEK PRODUKTY RELAX ASPOŇ ZA 4 €.

USCHOVAJ SI ÚČTENKU (Budeš ju potrebovať pre overenie výhry).

REGISTRUJ SÚŤAŽNÝ NÁKUP A VYHRAJ!

O čo sa hrá

každý týždeň žrebujeme
1 výhercu 1 000 €
a 25 výhercov 40 €

…UŽ 25 ROKOV MILUJEME ŽIVOT

Registrácia

Zadajte prosím svoje meno.
Zadajte prosím svoje priezvisko.
Vyplňte prosím svoje telefónne číslo.
Email je zapísaný v nesprávnom formáte.
Zadajte prosím město nákupa.
Zadajte prosím predajňu.
Vyberte způsob ověření soutěžní účtenky.
Zadejte prosím OKP kód ze soutěžní účtenky.
Musíte súhlasiť s pravidlami.
Musíte súhlasiť so spracovaním osobných údajov.

SÚŤAŽNÉ VÝROBKY

Do súťaže sú zaradené všetky výrobky značky RELAX!

Classic 1 L

  • Brazílsky
    pomaranč

  • Čierna ríbezľa

  • Hruška

  • Multivitamín
    Červené ovocie

  • Pomaranč
    Červený
    grapefruit

  • Jahoda

  • Višňa
    Jablko

  • Pomaranč
    Citrón

  • Pomaranč
    Mandarínka
    Maracuja
    Mango

  • Pomaranč
    Ananás

  • Ananás

  • Jablko
    Banán
    Jahoda

  • Multivitamín

  • Mandarínka
    Pomaranč

  • Brusnica

  • Čierna ríbezľa
    Mango

  • Broskyňa

  • Jablko
    Banán

Immuno

  • Immuno
    Zázvor

  • Immuno
    Pomaranč

  • Immuno
    Multivitamín

Classic 100% 1 L

  • Ananás
    100%

  • Jablko, Hruška
    100%

  • Multivitamín
    100%

  • Cvikla
    100%

  • Mandarínka
    100%

  • Jablko, Broskyňa
    100%

  • Paradajka
    100%

  • Pomaranč
    100%

  • Jablko
    100%

  • Červený grapefruit
    100%

Classic 100% 2 L

  • Pomaranč

  • Multivitamín

  • Jablko

Exotica 1 L

  • Limetka

  • Mango

  • Kokos

  • Kaktus

  • Liči

  • Melón

Exotica pet 1 L

  • Mango

  • Kaktus

Exotica pet 0,3 L

  • Mango

  • Kaktus

Fruit drink 1 L

  • Ananás

  • Jablko

  • Mango

  • Multivitamín

  • Pomaranč

Pet 1 L

  • Pomaranč
    100%

  • Multivitamín
    100%

  • Jablko
    100%

  • Čierna ríbezľa

Pet 0,3 L

  • Pomaranč
    100%

  • Jablko
    100%

  • Čierna ríbezľa

  • Multivitamín
    100%

PULPY 1,5 L

  • Pomaranč

  • Multivitamín

PULPY 0,4 L

  • Pomaranč

  • Multivitamín

Sirupy

  • Malina
    33%

  • Pomaranč 33%

  • Jahoda 33%

  • Kaktus

  • Višňa
    33%

  • Jablko
    33%

  • Lesní ovocie
    33%

  • Čierny bez

  • Melón

  • Ice Tea
    Citrón
    & Zelený čaj

  • Ice Tea
    Broskyňa
    & Zelený čaj

Džemy 100%

  • Jahoda

  • Malina

  • Jahoda
    Extra hladký

  • Višňa
    Extra hladký

  • Broskyňa
    Extra hladký

Viečko - sklo

  • Pomaranč
    100%

  • Jahoda

  • Jablko
    100%

  • Mandarínka

  • Melón

  • Čierna ríbezľa

  • Čierna ríbezľa

  • Mango

  • Kaktus

  • Liči

Limonády

  • Melón

  • Jahoda

  • Mango

  • Cola
    Malina

  • Liči

  • Kaktus

Disney

  • Jablko

  • Jablko

  • Jablko

  • Višňa

  • Pomaranč

  • Pomaranč

  • Multivitamín

  • Broskyňa

Pyré

  • Ovocie
    Ovsené vločky

  • Ovocie
    Quinoa

  • Mango
    Tekvica

  • Mango
    Tekvica

  • 100% pyré
    Broskyňa
    Maracuja

  • 100% pyré
    Hruška
    Banán

  • 100% pyré
    Malina

  • 100% pyré
    Ananás

Výhercovia

Meno Mesto Výhra
Zuzana S.Banská BystricaVedľajšia výhra
Gabriela L.ŽilinaVedľajšia výhra
Julius S.KolárovoVedľajšia výhra
Bernadeta H.Zemplinská TeplicaVedľajšia výhra
Katarína H.MartinVedľajšia výhra
Michal P.Kláštor pod ZnievomVedľajšia výhra
Martina Š.PopradVedľajšia výhra
Mária P.ZvolenVedľajšia výhra
Maťa P.MedzibrodVedľajšia výhra
Janka Š.TrnavaHlavná výhra
Janka B.Kokava nad RymavicouVedľajšia výhra
Lea Š.TvrdošovceVedľajšia výhra
Margita Š.Nová Ves nad VáhomVedľajšia výhra
Alena G.Brezová pod BradlomVedľajšia výhra
Lucia D.KrompachyVedľajšia výhra
Maria L.SalaVedľajšia výhra
Jan S.HumennéVedľajšia výhra
Michal O.PartizánskeVedľajšia výhra
Ingrid Š.LeviceVedľajšia výhra
Zuzana J.BratislavaVedľajšia výhra
Veronika S.LučenecVedľajšia výhra
Janka Š.Kokava nad RimavicouVedľajšia výhra
Danka F.BzinyVedľajšia výhra
Lenka G.VrutkyVedľajšia výhra
Ivan F.MichalovceVedľajšia výhra
Eva B.GalantaVedľajšia výhra
Jana O.ČadcaVedľajšia výhra
Marta Š.Martin Vedľajšia výhra
Jozef V.PopradHlavná výhra
Simona Č.TrnavaVedľajšia výhra
Mária G.Tvrdošovce Vedľajšia výhra
Jana Š.Liptovský MikulášVedľajšia výhra
Miloš D.NižnáVedľajšia výhra
Lucia Z.DvorníkyVedľajšia výhra
Adela V.Gemerská HôrkaVedľajšia výhra
Anna S.PrešovVedľajšia výhra
Lenka H.Veľký Ďur - RohožnicaVedľajšia výhra
Dana R.Stará cestaHlavná výhra
Róbert S.KošiceVedľajšia výhra
Marta A.Banská BystricaVedľajšia výhra
Erik R.Sladkovicovo Vedľajšia výhra
Peter M.Nové Mesto nad VáhomVedľajšia výhra
Katarína M.LučenecVedľajšia výhra
Ivana R.PrešovVedľajšia výhra
Katarína O.HumennéVedľajšia výhra
Tibor B.GalantaVedľajšia výhra
Brona K.BratislavaVedľajšia výhra
Juliana Č.BudkovceVedľajšia výhra
Ján A.KošiceVedľajšia výhra
Maria P.BojniceVedľajšia výhra
Adam B.NitraVedľajšia výhra
Monika N.KopčanyVedľajšia výhra
Janka P.PodhradieVedľajšia výhra
Dagmar J.Vranov nad TopľouVedľajšia výhra
Vladislav H.SklabináHlavná výhra
Emma V.REVÚCAVedľajšia výhra
Miroslava H.Kráľová pri SenciVedľajšia výhra
Gabriela K.PúchovVedľajšia výhra
Lucia D.Dubnica nad VáhomVedľajšia výhra
Rudolf Š.BytčaVedľajšia výhra
Zaneta P.KosiceVedľajšia výhra
Andrea L.DobšináVedľajšia výhra
Lucia R.MartinVedľajšia výhra
Anna L.DechticeVedľajšia výhra
Iveta S.Banská ŠtiavnicaVedľajšia výhra
Ivan Š.LeviceVedľajšia výhra
Janka B.LevočaVedľajšia výhra
Jozef Š.Most pri BratislaveVedľajšia výhra
Marek M.KrupinaVedľajšia výhra
Vladimíra S.DomanižaVedľajšia výhra
Monika K.TrnavaVedľajšia výhra
Eva Č.ŽilinaVedľajšia výhra
Miroslava Z.MartinVedľajšia výhra
Anežka M.TrebišovVedľajšia výhra
Jana K.Nové Mesto nad VáhomVedľajšia výhra
Želmíra H.BardejovVedľajšia výhra
Adriana I.KEŽMAROKHlavná výhra
Eva B.KežmarokVedľajšia výhra
Alena K.ZohorVedľajšia výhra
Juraj T.PartizánskeVedľajšia výhra
Slavomíra D.PrešovVedľajšia výhra
Magda R.PrešovVedľajšia výhra
Pavol R.LúkaVedľajšia výhra
Lívia T.SobranceVedľajšia výhra
Ján V.Gemerská HôrkaVedľajšia výhra
Sylvia M.LipanyVedľajšia výhra
Jana G.PlešivecVedľajšia výhra
Kristína K.ČadcaVedľajšia výhra
Zuzana O.Bánovce nad BebeavouVedľajšia výhra
Mário K.KomárnoVedľajšia výhra
Ľudmila M.RužomberokVedľajšia výhra
Katarína H.TrnavaVedľajšia výhra
Viera Z.BratislavaVedľajšia výhra
Milan G.PopradHlavná výhra
Jana Š.HrochoťVedľajšia výhra
Lucia P.TopoľčanyVedľajšia výhra
Anna Š.Banská BystricaVedľajšia výhra
Katarina D.Banovce nad BebravouVedľajšia výhra
Stefan H.Vranov nad ToplouVedľajšia výhra
Valéria B.Rimavská SobotaVedľajšia výhra
Daniel O.Spišská Nová VesVedľajšia výhra
Adriana H.PrešovVedľajšia výhra
Viktor M.NitraHlavná výhra
Eva H.RuzomberokVedľajšia výhra
Lýdia K.DobročVedľajšia výhra
Jaroslav H.ZvolenVedľajšia výhra
Richard Ď.KolárovoVedľajšia výhra
Jozef O.ModraVedľajšia výhra
Nikola H.TrenčínVedľajšia výhra
Roman J.Kokšov BakšaVedľajšia výhra
Katarína I.PrešovVedľajšia výhra
Lucia B.KuzmiceVedľajšia výhra
Katarína S.HeľpaVedľajšia výhra
Kristína D.ŠvedlárVedľajšia výhra
Tibor D.Moravany nad Váhom okres PiešťanyVedľajšia výhra
Renáta P.Nižna nad OravouVedľajšia výhra
Ivan S.SenicaVedľajšia výhra
Kristina P.SvitVedľajšia výhra
Eva F.BratislavaVedľajšia výhra
Pavol P.Nové ZámkyVedľajšia výhra
Vladimíra G.UtekáčVedľajšia výhra
Martin D.NitraVedľajšia výhra
Lucia B.HumennéVedľajšia výhra

Informácia o spracúvaní osobných údajov